ul. Kminkowa 40 Kosakowo biuro@osadakosakowo.com
601 888 198
GODZINY OTWARCIA pn. - pt : 7 00 -16 00

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ I ARANŻACJA WNĘTRZA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy im pomoc w urządzeniu swojego wymarzonego domu. Nasi doświadczeni projektanci i architekci, spełnią najśmielsze pomysły w aranżacji wnętrz. Wiemy jak duże jest to wyzwanie, a jednocześnie wspaniała i kreatywna przygoda. Poznawanie trendów, dopasowywanie ich do potrzeb, nadawanie mieszkaniu odpowiedniego charakteru i harmonii – to wszystko jest ciekawym doświadczeniem, ale wymaga też dużej ilości czasu i poświęcenia.

Aby spełnić wymagania naszych klientów nasza firma proponuje Państwu kompleksową obsługę. Współpraca z naszymi architektami wnętrz zaowocuje projektem, który będzie odpowiadał Państwa wyobrażeniom o idealnym mieszkaniu, a doświadczona i fachowa ekipa wykończeniowa wprowadzi te plany w życie. Tym sposobem odbierając gotowe mieszkanie będą mieli Państwo możliwość cieszczenia się wymarzonym domem, który jest wyjątkowy i posiadający swój niepowtarzalny charakter.

Jeśli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem się do mieszkania już całkowicie wykończonego, mając jednocześnie wpływ na wszystko, co będzie aranżowane i wykonywane w środku, proszę skontaktować się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania.

Tel. 601 888 198